Merhaba, ben

Doğukan YILMAZ

Mesleğini, seyahat etmeyi, bisiklet sırtında turlara çıkmayı, kitap karıştırmayı ve araştırmayı seven; Anadolu Üniversitesi’nde İşletme lisans, Aşçılık önlisans öğrencisiyim. Aynı zamanda hobi olarak web kodlama ile ilgileniyorum. Anadolu Üniversitesi Radyosu Radyo A’da prodüksiyon görevlisi olarak çalışıyorum. 2012’den beri aktif olarak dijital sektörde pazarlama, müşteri ilişkileri ve sosyal ağlarla ilgileniyorum.

Blog yazmaya 2015 yılında karar verdim. Öğrencikçe yazıyor, yazdıkça öğreniyorum. Benim için güzel bir günün gecesinde yazı yazmak, o günü eleştirmenin en güzel yöntemi oluyor. Kısa süre içerisinde aylık 60.000 okura ulaşmayı başardım. 2016 yılı Temmuz ayında “Gelecek Vadeden Blog” seçildim. Uzun bir süre blog yazdıktan sonra kısa süreli olarak blogum çeşitli sebeplerle yayından kalktı. Aklımca’nın yenilenen arayüzü ile blog yazmaya devam ediyorum.

Kişisel tecrübelerimden ve alanımdan yola çıkarak işletmecilik, markalama, e-ticaret ile ilgileniyor ve bu alanlarda denemeler, blog yazıları, bilimsel makaleler ele alıyorum.