Yemek Sepeti‘nden ilk siparişini hatırlayanlar burada mı? Ne kadar garip bir şekilde gelişti değil mi teknoloji? Teknolojinin nimetleri bize -belki öğrenci olmamızdandır- bedava bir çok fırsatı da sunuyor. İş Bankası Maximum’lulara Yemek Sepeti’nden 20TL indirim kodu veriyor. Maksimum uygulamasıyla Yemek Sepeti’nden 20TL’lik indirim çeki nasıl alınır, size onu anlatmak istiyorum. Acele edin, son kullanım tarihi 31 Mart 2017.

İş Bankası Maximum’lulara özel Yemek Sepeti 20TL’lik indirim kodu nasıl alınır?

İlk olarak eğer telefonunuzda yüklü değilse Play Store ya da Apple Store’dan Maximum uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Ardından müşteri bilgilerinizle giriş yaparak kampanyalar kısmından kampanyaya katılmanız gerekiyor. Sonrasında cep telefonunuza mesajla indirim kodunuz gelecek. Yemek Sepeti’ne girip siparişinizi hazırladıktan sonra satın alma kısmında Kuponum Var alanına almış olduğunuz Yemek Sepeti indirim kodunu girin.

Kampanya detayları

Kampanya son katılım tarihi 31 Mart 2017’dir. Kampanyayı sadece Yemek Sepeti’nden 30TL ve üstü alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Kampanya katılan ilk 20.000 kişi ile sınırlıdır.

Şimdiden afiyet olsun.

1 YORUM

CEVAP VER