SPLAT White Plus: Dişleriniz İçin Yeni Nesil Diş Macunu

0
733
splat white
Splat: White Plus Professional

White Plus Professional

Dişlerin Günlük Hayatımızdaki Yeri

SPLAT ürünlerinin ve White Plus ürününün günlük hayatınıza bir çok yansıması vardır. Kendimizi iyi hissettiren bir çok takıntılarımızın mevcut olduğu bir hayat içerisindeyiz. İnsanlarla ilişkilerimiz, hobilerimiz ve günlük uğraşlarımız bunlar için sayılabilecek sadece bir kaç tanesi. İnsanlarla ilişkilerimizi ise yakınlık derecemiz belirliyor çoğunlukla. Psikofizik alanında çalışan düşünürlere göre bir insanla tokalaşırken elimizin duruş açısı, omzuna dokunmak-tutunmak o insanla ilerideki ilişkimizi belirliyor. Kimi zaman ise insanlarla tokalaşmaktan kaçınıyoruz. Oysa ki bilmemiz gereken en temel bilgi bir insanla kalıcılık bırakmak için soyutsal iletişimin yanında eser miktarda fiziki temaslar akılda kalıcılık için vazgeçilemez etkilerdir.

Tokalaşmaktan kaçınmamızın temel nedenleri arasında kötü koku, beğenilmeme korkusu, kötü görünüş gibi gerekçeler yatıyor. Hepimiz hayatımızda en az 1 kere yaşamışızdır ki koşup çok terli olduğumuz zaman bir insanla sarılmamız gerekmiştir. Terli olduğumuzu dile getirerek sarılmaktan kaçınmışızdır. Ağızdaki kötü kokuların giderilmesi de bu engeli bir adım daha aşmanın ufak bir yolu olarak görülebilir.

Koku boyutunu geçtiğimiz zaman birde görsel boyutu var olayın. Dişlerinde renksel, fiziksel bozukluklar olan insanların devamlı olarak fotoğraf çekinmekten kaçındığını biliyoruz. Böylece insanların görsel hafızalarına katabileceğimiz parçaları doğrudan yok ediyorlar. Dişlerimizin duruşu da bir o kadar önemli insanlarla ilişkilerimizde.

SPLAT White Plus Professional Diş Macunu
SPLAT White Plus Professional Diş Macunu

SPLAT Size En Sağlıklı İlişkilerinizi Sunuyor

Splat nedir?

Rus kökenli bir oral bakım ürünleri üreticisi. Splat’ın politikaları arasında gerçekten çok değerli maddeler yer alıyor. Dünyamızı uzatmak adına, çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak adına… Bunları ürünleri hayvanlar üzerinde denemediklerini belirterek saymaya başlayabiliriz, CO2 salınımını sıfıra indirgedikleri ve yılda hektarlarca ağaç diktikleri gerçeği ile devam eder.

Minimum 10 çeşit diş macunu da günümüzde Gratis mağazalarında satılıyor. Splat ürünlerinin takipçisiyim. Ortalama satış fiyatı 15-25TL olan bu diş macunu ürünleri sürekli olarak indirime girerek 8-12TL gibi satış fiyatlarından sunuluyor.

Diş Macunu Çeşitleri ve Diş Sorunlarınız

1 yıla yakındır SPLAT ürünlerini kullanıyorum. 3 farklı çeşidini kullandım. Diğer çeşitleri olarak chili, ultra complex, white plus, green tea, biocalcium, likvum gel, gold, sea minerals, dream, organic… Diş eti kanamaları, ağız kokuları, sıcak-soğuk hassasiyeti, renk bozukluğu gibi oral sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir çok çeşidi mevcut.

SPLAT White Plus

En son olarak Gratis’te indirimli olduğunu(10TL satış fiyatı) görüpte aldığım White Plus’tan da çok memnun kaldım. Dişlerim gerçekten kötü durumdaydı. Dişçime gidip bütün çürüklerimi yaptırıp, diş taşı temizliğimi de yaptırdım. Ardından iyi bir beyazlatmaya ve bu durumu korumaya ihtiyacım vardı. SPLAT ürünleri ile tanıştım. Dişlerim o gün bugün iyi. Dişlerimin beyazlığını kesinlikle koruyor. Çok fazla çay, kahve tüketen bir insanım. Her gün sararan dişlerimi akşam fırçalayınca o beyazlığı görüp mesut oluyorum. Önerdiğim bir ürün. Bir önce kullandığım ürün Ekstra Beyazlık’tı. Diş eti kanamalarım oldu son zamanlarda hafif hafif. Zaten ürün üzerinde tek seferde 6 aydan uzun süre kullanılmaması gerektiği bilgisi de bulunuyordu. Bundan dolayı White Plus’a geçmiştim. Diş eti kanamalarının bu ürünle birlikte tamamen düzeldiğini de belirtebilirim. Her zamanki gibi de ağzımda hiç bir şekilde kötü koku yok. Tabi kötü kokunun tek sebebi bu değil, ancak oral bakım desteği de gerekli. Soğuk-sıcak hassasiyetini tartarları temizlettikten sonra bir süre yaşayıp Ekstra Beyazlık ürünü ile yenmiştim. White Plus ürünü de bu özelliği destekliyor.

PAYLAŞ
Önceki İçerikAlantron: Aklımca Altyapısı
Sonraki İçerikDerz Temizliği ile Bembeyaz Derzler
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme ve kinci üniversitede Aşçılık okuyorum. Radyo A'da prodüksiyonda çalışıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri…

CEVAP VER