Ücretsiz En İyi Veri Kurtarma Programları

Hemen hepimizin başına yanlışlıkla sildiği bir dosyayı geri getirme veya bir disk hatası sonucu kaybettiği verilere geri ulaşma ihtiyacı gelmiştir. Kullanıcı deneyimlerine göre kullanabileceğiniz ücretsiz sürüm programları burada sizin için derledik.

0
727
Veri kurtarma

Hosting arama motoru Hostbul.net‘ten sunucu ve bilgisayar üzerinden veri kurtarma ipuçları

Hemen hepimizin başına yanlışlıkla sildiği bir dosyayı geri getirme veya bir disk hatası sonucu kaybettiği verilere geri ulaşma ihtiyacı gelmiştir. Kullanıcı deneyimlerine göre kullanabileceğiniz ücretsiz sürüm programları burada sizin için derledik. Umarız ihtiyacınız olmaz ama olacak olursa elinizin altında bulunmasında fayda olan pratik programlar.

1Recuva

Recuva ile hardisk, dvd, cd, USB, harici disk üzerindeki veriler için kurtarma yapılabiliyor. Oldukça basit bir kurulumun ardından kullanmaya kolaylıkla başlayabilirsiniz. Kesinlikle veri kurtarma programları arasında en başarılı programlardan birisidir.

TestDisk

2TestDisk

Komut ekranı üzerinden işlem yapılması dolayısıyla, görselliği zayıf bir program. TestDisk güçlü ve özgün bir veri kurtarma yazılımıdır. TestDisk yazılım hataları, virüsler ve kullanıcı hataları sonucu silinmiş disk bölümlerini kurtarmak ve önyüklenemez hale gelmiş diskleri önyüklenebilir hale getirmek için tasarlanmıştır.

UnDelete 360 veri kurtarma yazılımı

3Undelete 360

Silinmiş dosyaları geri getirmek için güzel bir algoritması var. Hemen hemen tüm dosya türlerini geri getirebiliyor. Undelete 360 veri kurtarma yazılımı bilgisayarınızdan tesadüfen silinmiş dosyaları yeniden yüklemek için dizayn edilmiştir.

PhotoRec veri kurtarma yazılımı

4PhotoRec

Komut ekranı üzerinden işlem yapılan başka bir program. PhotoRec hard disk ve CD-ROM’lardan video, belge, arşiv dosyaları veya resimler gibi kayıp dosyaları kurtarmak için tasarlanmış bir veri kurtarma yazılımıdır. PhotoRec dosya sistemini göz ardı ederek, altında yatan veriyi arar. Medyanızın sistemi ciddi bir şekilde hasar görmüş olsa bile kurtarır.

Pandora recovery, veri kurtarma yazılımı

5Pandora Recovery

Performansı en iyi veri kurtarma programlarından bir tanesi. NTFS ve FAT formatlı alandan bile veri kurtarabilirsiniz. Çöp kutusundan sildiğiniz, shift+delete kombinasyonu ile sildiğiniz veya dos ortamından sildiğiniz NTFS dosya sistemindeki dosyaları geri getirmek için kullanılır.

Minitool Power Data Recovery, veri kurtarma yazılımı

6MiniTool Partion Recovery

Eğer disk üzerinde partion kaybınız varsa kullanabileceğiniz bir program. Kullanımı kolaydır ve yanlışlıkla silmiş olduğunuz belgelerinizi kurtarmanın yanında hasar gören ya da formatlanmış disklerdeki bilgileri de kurtarabilir.

7Wise Data Recovery

Silinmiş veri kurtarılması için etkili ve hızlı bir program. Yanlışlıkla işinize yarayan bir dosyayı sildiğiniz oldu mu? Bilgisayarınızın aniden çökmesiyle verilerinizi kaybettiniz mi? Wise Data Recovery bu tarz sorunlarınızda size destek olacaktır.

Restoration Veri Kurtarma Yazılımı

8Restoration

Restoration sade ve basit bir arayüze sahip veri kurtarma yazılımıdır. Kurulum gerektirmez. Kolayca kullanabilirsiniz. USB belleğinizden, hafıza kartınızdan veya bilgisayarınızdan sildiğiniz veriler için kullanabilirsiniz. Restoration FAT, NTFS, her türlü bellek ve hafıza kartlarını destekler.

9DMDE

Çok fazla özelliği bir arada barındıran başarılı bir program. DMDE ile disklerinizdeki verileri arayın, bulun, düzenleyin ve kurtarın! İlk kez kullanacak kişiler için basit bir ara yüzü var.

Glary Undelete Veri Kurtarma Programı

10Glary Undelete

Glary Undelete ile silinen önemli dosyalarınızı, fotoğraflarınızı, müziklerinizi, videolarınızı kurtarabilirsiniz. Kayıp dosyaları listeler ve size kurtarma imkanı tanır.

CEVAP VER