Trust GXT 166 MMO Gaming Laser Mouse Detaylı İnceleme

0
802
fare

Oyunların kendine özel kullanım kolaylıkları mevcut ve bunlara özel de üretilen bilgisayar donanımları var. Oyun faresi diyince her ne kadar akla ilk olarak Razer, Epic Gear, Cyborg, Roccat, Logitech gelse de bunlara alternatifler tabi ki mevcut. Daha önce fare konusunu danıştığım kişiler Trust’tan her daim uzak kalmam gerektiğini söylediler. Logitech mouse bana aylardır çile çektiriyordu. Son nefesini bugün verdi, bugün bu algıyı kırarak Trust GXT 166 MMO Gaming Lazer Mouse aldım. Açıkça net bir şekilde söyleyebilirim ki: bu mouse bi’ harika!

trust-gxt-166-lazer-gaming-mouse-aklimca-view

Trust

Trust uygun fiyat, yüksek performans sunan bir teknoloji markası. Son zamanlarda teknolojide diğer markalara iyi alternatifler sunan ürünlere imza atıyor. Aynı zamanda ürünlerine 3 yıl garanti vermektedir.

GXT 166 MMO Gaming Laser Mouse

gxt166-gaming-box-aklimca

Trust Gaming serisinden olan bu canavar 16400 DPI’a kadar ayarlanabilir ultra hassas A9800 lazer teknolojisine sahip. 180cm uzunluğunda örgülü -kolay zarar görmez- USB 2.0 kablo ile çalışıyor. Yoğun ve uzun süreli oyunlarda konforu üst düzeyde hissedeceğiniz ergonomik bir tasarıma sahip. Aynı zamanda ultra kaygan ayaklıklara sahip. Ayarlanabilir 12 tanesi programlanabilir, 18 adet düğmeyle oyun performansınızı zirveye taşırken, rengi ayarlanabilir LED’leriyle gözünüze hitap ediyor. 1000 Hz / 1ms tepki süresiyle diğer mouselarle aynı çizgide yer alıyor. 4G, 10G ivme yapan mouselar arasında da 30G ivmeye sahip olarak yine farkını ortaya koyuyor. Son olarak bahsetmek istediğim ise altın kaplı USB ucu.

Piyasa Fiyatları

Mediamarkt fiyatı: 189TL
Gold fiyatı: 159TL
N11 fiyatı: 153TL
Hepsiburada fiyatı: 139TL
Adekstore: 129TL

Şu an için Bimeks’te indirimli fiyatı 89TL

Trust GXT 166 MMO Gaming Laser Mouse makrolarının kullanımını detaylı olarak öğrenmek Trust GXT 166 Mouse Makro nasıl kullanılır? başlıklı yazımı takip edin.

PAYLAŞ
Önceki İçerikEvde Orkide(Phalaenopsis) Bakımı
Sonraki İçerikTrust GXT 166 Gaming Mouse Makro Kullanımı
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme ve kinci üniversitede Aşçılık okuyorum. Radyo A'da prodüksiyonda çalışıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri…

CEVAP VER