Trust GXT 166 Gaming Mouse Makro Kullanımı

3
1774
fare

Trust GXT 166 MMO Laser Gaming Mouse tanıtımını bir önceki yazımda yapmıştım. Bu yazımda da makro programlanabilir 12 düğmenin nasıl kullanıldığına dair çektiğim videoyu koyacağım.

Öncelikle Trust Gxt 166 MMO Laser Gaming Mouse tanıtım yazımdan ya da Trust’ın ürün sayfasından bilgisayarınıza uygun mouse control yazılımınızı indirin ve kurun.

Front-Side seçeneklerinden Side seçeneğine basınca tam programlanabilir tuşları göreceksiniz. Oradan ayarlayacağınız tuşu seçip MACRO > MACRO MANAGER seçeneğini izleyin. Yeni bir macro düzeni açıp düzeni kayıt alarak kaydedin ve çıkın. Bu kadar basit.

PAYLAŞ
Önceki İçerikTrust GXT 166 MMO Gaming Laser Mouse Detaylı İnceleme
Sonraki İçerikCreative SBS A250 2+1 Ses Sistemi İncelemesi
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme ve kinci üniversitede Aşçılık okuyorum. Radyo A'da prodüksiyonda çalışıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri…

3 YORUMLAR

CEVAP VER