Reklam Ver

www.Aklimca.com

www.aklimca.com 2016 yılında okuyucuya fayda sağlamak amacıyla yayına başlamıştır. Daha 1 yaşını yeni dolduracak olmasına rağmen çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Alexa sıralamalarına göre Türkiye'de 35 milyon adet web sitesi arasından ilk 8.000 arasında yerini almıştır.

2017 Yılı İtibariyle Aylık 10.000+ Tekil Ziyaretçi, 33.000+ Sayfa Gösterim Oranı

Tanıtım Yazıları
Tanıtım yazısı, bir web sitesinde sitenizin linkinin yer aldığı reklam içeriklerine denir. Sitenize yüksek sayıda ziyaretçi çekmeniz için, arama motorları nezdinde otoriter bir site yaratmanız için çok önemlidir. Aklımca'da yayınlanan tanıtım yazıları hem binlerce ziyaretçiye ulaşmanızı sağlar, hem arama motorlarında sitenizin değerini yükseltir.
Reklam Alanları
Bir web sitesinde bulunan reklam alanlarına sitenizin reklamını vererek performansa oranla daha düşük yatırım maliyeti ile kendinizi daha büyük bir kitleye tanıtabilirsiniz. Aklımca'da bulunan reklam alanlarında web sitenizin reklam görseliyle bulunarak günlük 500+ ziyaretçime kendinizi tanıtabilirsiniz. Header(logo yanı), top menu(menü altı), sidebar(sağ blok), makale girişi, içi, bitişi, footer(alt blok) olmak üzere blogumda 7 adet reklam alanı bulunmaktadır.
Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing)
Var olan bir ürününüzün satışını Aklımca ile ziyaretçilerime sunarak size satış ortağı olabilirim. Satış ortaklığı ürününüzü bir kitleye tanıtmak ve pazara giriş satışlarını yapmak için en çok tercih edilen yoldur.
%100 Sosyal Medya Destekli
Tanıtım yazıları, reklamlamalar, satış ortaklıklarım sadece Aklımca ile sınırlı kalmaz, aynı zamanda 7 farklı sosyal medya hesabımla birlikte günlük 400+ ziyaretçiye ulaşır. Bu sayede sosyal medyalarda da imleme yapmış olursunuz.
%100 Kişiye ve Kitleye Özel
Bulunduğum tüm projelerde her zaman müşterilerime özel(butik) çözümler sunarım. Müşterimin hedef kitlesini her zaman dikkate alır, bu kitleye özel çözümler üretirim.
Memnuniyet
Memnun kalacağınızdan hiç kuşkum yok. 🙂

İŞ ORTAKLARIM