Pegasus 15 Mart – 22 Haziran Arasında Uçuruyor! %50 İndirim Kampanyası

Merhaba gezmeyi sevenler! Hadi kalkın gidiyoruz diyerek yola çıkmanın güzelliği kadar güzeli var mı? Pegasus 7-8 Şubat tarihinde alınan 15 Mart - 22 Haziran tarihleri arası yurt içi uçuşlarında %50 indirim kampanyası başlattı! O zaman bize de gezmek düşer.

1
147
Pegasus Bahar Kampanyası
Pegasus Bahar Kampanyası

Merhaba gezmeyi sevenler! Hadi kalkın gidiyoruz diyerek yola çıkmanın güzelliği kadar güzeli var mı? Pegasus 7-8 Şubat tarihinde alınan 15 Mart – 22 Haziran tarihleri arası yurt içi uçuşlarında %50 indirim kampanyası başlattı! O zaman bize de gezmek düşer. Yaşasın ucuz uçak bileti!

Terapi İsteyen Gelsin!

O zaman: Balçova Terapi Ormanları

Balçova Terapi Ormanları
Balçova Terapi Ormanları

Kahve, kitap ve müzik Türkiye’de en iyi nerede gider biliyor musunuz? Ben biliyorum! Tam olarak Balçova Terapi Ormanları‘nda. “Az ye, çok hareket et, doğaya sığın.” felsefesini tam anlamıyla uygulayabileceğiniz bir eviniz de olmaya müsait, bir kaçamak noktanız olmak içinde gayet müsait.

Pegasus çıldırmış olmalı! Ankara-İzmir uçak bileti 7-8 Şubat iç hatlarda olan %50 kampanyasıyla sadece 24,99TL!

Hadi Düden Şelalesi!

Düden Şelalesi
Düden Şelalesi

Düden Şelalesi Antalya’da Lara yakınlarında Düdenbaşı’nın Akdeniz’e dökülen bir koludur. Bir hafta sonu için su sesleri eşliğinde kitap okunabilecek güzel bir yer. Üstelik Ankara-Antalya uçuşları Pegasus 7-8 Şubat iç hatlarda geçerli %50 kampanyasıyla biletler 60TL’den başlıyor!

Neden Uçuyoruz?

Neden mi bu kadar mutluyuz? Çünkü geziyoruz. Doğaya doğru attığımız adımlardır bizi mutlu yapan. Zamanı yavaşlatmak mı? Mümkün mü değil? Hadi canım! Sen git bi’ ağaçların ortasına. Aeropress ile kahveni yap, eline kitabını al bakalım zamanın durduğunu hissedeceksin!

İçimizdeki bu gezme tutkusu bitmek bilmesin. Bitmek bilmesin bu ağaçlar ve kuşlar. Var mı doğadan daha güzeli? Güzellikleri yaşamak için, nefes aldığımızı hissetmek için, kalp atışlarımızı en derinde duyabilmek için uçuyoruz.

Bir Çin filozofu olan Lao Zi Taoizm’de gezmek ve yolculuk yapmak ile ilgili bir çok söz yazmıştır tarihin taşlarının altına. Bunlardan en sevdiğim ise:

Binlerce kilometrelik yol tek bir adımla başlar

Gezi mi? Pegasus mu? Kampanya mı?

Pegasus’un bahar kampanyaları başlamış durumda. Her gün bir ayrı kampanyası ile karşımıza çıkıyor. 7-8 Şubat’a özel kampanyası ise 15 Mart 2017 – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında Salı, Çarşamba günleri olan uçuşlarda %50 indirim.

Doya doya gezmek, doya doya uçmak için sende bir adım at. Pegasus’un 7-8 Şubat Yurt İçi Salı-Çarşamba %50 İndirimli kampanyası hakkında daha fazla bilgi almak için tıkla.

1 YORUM

CEVAP VER