Aklımca okuru Nisan ayında en çok bunları okudu

Merhaba tüm Aklımca okurları! Nisan ayı yine bomba bomba geçti. Aklımca'da Nisan ayında 2017'nin ilk aylarında kapıldığı rehaveti üstünden atmaya çalıştı. Nisan ayı, Mayıs ayının çok daha güzel geçeceğini gösterdi bence hepinize. Hadi biraz inceleyelim mi? Nisan ayında Aklımca'da en çok neleri okudunuz?

0
96
Nisan ayında Aklımca'da en çok okunan yazılar

Merhaba tüm Aklımca okurları! Nisan ayı yine bomba bomba geçti. Aklımca’da Nisan ayında 2017’nin ilk aylarında kapıldığı rehaveti üstünden atmaya çalıştı. Nisan ayı, Mayıs ayının çok daha güzel geçeceğini gösterdi bence hepinize. Hadi biraz inceleyelim mi? Nisan ayında Aklımca’da en çok neleri okudunuz?

1

Nisan ayının en çok okunan yazısı sosyal medyalardan “Instagram’da etkileyici bir profil yaratmak” yazısı oldu. Sosyal medyanın kişisel marka geliştirmede çok önemli olduğu bu zamanlarda Instagram profili kişisel marka için paha biçilemez değerde. Instagram hesabınızı bu yazımda yazmış olduğum kriterlere göre değerlendirip, düzenleyerek insanlar tarafından daha çok ilgi çekebilirsiniz.

2

BTK’nın en son düzenlemiş olduğu kararlar gereğince bundan sonra operatör servislerinden gönderilen mesajların sonunda mesajın ait olduğu firmaya ait kod bulunması zorunluluğuydu. Bu mesajlar uygulamaya koyulduğu zaman çok büyük ilgi ve merak başlamıştı. Sizleri mümkün olduğunda bu konuda bu kodlar hakkında aydınlatmaya çalıştım. Yazdığım bu yazı Nisan ayında 3000 kişi tarafından okunmuş. Detaylı bir şekilde de kodların bağlı bulunduğu firmaların listesine yer verdim. “Mesajların sonunda bulunan B002 gibi kodlar nedir? B001, B002, B003 nedir?” yazımı okumak için tıklayın.

3
Jack Daniel’s Tennessee Honey nedir? Nasıl içilir?

Blogu ilk açtığım zamanlarda ilk yazılarımdan biriydi “Jack Daniel’s Tennessee Honey nedir? Nasıl içilir?“. O zamandan bu yana çok fazla rağbet gördü. Jack Daniel’s Tennessee Honey kız arkadaşımla İzmir’de Türk Tuborg fabrika ziyaretimiz sırasında bize eşlik etmişti. O güzel anlardan esinlenerek de bu yazıyı yazmıştım. Hızlı sarhoş eden alkollerdendir kendisi. İyi okumalar!

4
Sweet & Sour Mix nasıl yapılır?

Lynchburg Lemonade içmeyi sever misiniz? Kimi viski sevmeyenler için viskiyi güzelleştiren güzel bir kokteyldir kendisi. İşte Lynchburg Lemonade gibi bir çok kokteylinde içinde bulunan Sweet & Sour Mix’i, nasıl hazırlanacağını ve nasıl kullanılacağını “Sweet & Sour Mix Nedir? Nasıl hazırlanır?” yazımda anlattım.

5

Henüz 3. dalga kahveyi denemeyen var mı aranızda? Eskişehir kahve piyasasında pop-up işletmeler mantar gibi her sokakta türedi. Bunca güzel 3. dalga kahveci varken Eskişehir sokaklarında bulunan en beğendiğim 5 kahveciyi yazmak istedim. Mutlaka ama mutlaka yazdığım yerlere gitmenizi tavsiye ediyorum. O zaman sizi “Eskişehir’de kahve içilecek birbirinden güzel 5 kahveci” yazıma alalım.

6
Instagram işletme hesabına geçiş

İşletmeler için sosyal medyanın ne kadar önemli olduğundan “Küçük işletmeler neden sosyal medyada olmalı?” yazımda bahsetmiştim. Instagram’ın son yıllarda gerçekleştirdiği güncellemeler arasında olan işletme hesabı güncellemesine dair konuyu “Instagram işletme hesabı nedir? İşletme hesabına geçme” yazımda ele aldım. Eğer bir işletmeniz varsa mutlaka göz atmanız gereken yazılardan birisidir.

7
Lynchburg Lemonade tarifi

Jack Daniel’s severlerin en mükemmel kokteyllerinden birisidir Jack Daneil’s Lynchburg Lemonade. Sweet & Sour Mix ile yapılan bu güzel kokteylin tarifini sizlere “Jack Daniel’s Lynchburg Lemonade tarifi” yazımda verdim. Afiyet olsun.

8
Kas kazandıran beslenme tavsiyeleri

Steroidmoda.com reklam işbirliği ile yayınladığım bu yazı da Nisan ayında en çok okunan Aklımca yazıları arasında. Kas kazanma konusunda ve beslenme alışkanlıkları konusunda güzel bir içerik. Sizi “Kas kazandıran beslenme tavsiyeleri” yazıma davet ediyorum.

9
Dar Oda Dekorasyonu

Eğer dar alana sahip bir evde yaşıyorsanız odalarınızın düzenini sağlamak ve yaşanabilir bir alan oluşturmak gerçekten zordur. Sizlere faydalı bir içerik yaratmak için alanında başarılı bir dekorasyoncudan önerileri “Dar odalara yapılacak özel dekorasyon önerileri” yazımda sizinle buluşturdum. İyi okumalar.

10
Hönönö nedir? Nasıl içilir?

Tam bir eğlence kokteyli bu! Sözlük yazarları adının içtikten sonra ağzınızdan çıkan kelimelerden geldiğini düşünüyor. Hönönö ne mi? “Hönönö nedir? Nasıl içilir?” yazımdan okuyun.

PAYLAŞ
Önceki İçerikSudoku Nasıl Oynanır?
Sonraki İçerikBu film içinizi ısıtacak: İyi Bir Yıl – A Good Year (2006)
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Çaylak bir girişimci adayı sayılabilirim. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri… Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme okuyorum.

CEVAP VER