Marmaris At Safarisine Davet Ediyoruz!

Farklı tecrübeler yaşamak istediğiniz ve unutulmayacak bir tatil geçirmek istediğinizde; Marmaris at safari turu tam sizlere göre bir seçim olacaktır.

0
37
At safari, marmaris
Marmaris at safari turlarına davet ediyoruz.

Dünyaca ünlü plajları, birbirinden kaliteli konaklama tesisleri, doğal ve tarihi güzellikleri ile çok renkli gece hayatıyla Marmaris; her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Buna güzelliğinin ve çeşitliliğinin yanında, sunduğu birbirinden farklı etkinlik alternatifleriyle de her yıl, en çok tercih edilen tatil merkezlerimizin başındai Marmaris gelir. Bunca özelliği bir arada barındıran bu muhteşem tatil beldemizdei farklı tecrübeler yaşamak istediğiniz ve unutulmayacak bir tatil geçirmek istediğinizde; Marmaris at safari turu tam sizlere göre bir seçim olacaktır. Nisan ayından itibaren başlayan ve ekim ayının sonuna kada süren at safari turları, her gün düzenlenmekte ve 4 seans olarak hizmet vermektedir.

4 seans olarak bir gün içinde düzenlenen at safari turunun ortalama süresi; konaklama tesislerinden alınıp bırakılma, eğitim ve gezi olmak üzere 3 saat ile 3.5 saat arasında değişmektedir. Profesyonel at eğitmenleri tarafından eğitilmiş atlar, safari turunuz boyunca sizler için herhangi bir tehdit oluşturmamaktadır. Aynı zamanda, at safari turuna katılmanız için de önceden herhangi bir binicilik eğitimine ya da tecrübesine gerek yoktur.Tamamen doğanın içinde, en asil doğa dostları ile birlikte, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Marmaris At Safari Tur Programı

Tura başlamadan önce, alanında son derece uzman at ve binicilik eğitmenleri tarafından, ilk olarak bir eğitime tabii tutulacaksınız. Ardından boy ve kilo özelliklerinize göre at seçimi yapıldıktan sonra, sizler için asıl mecara başlayacak. Dere yataklarının içinde geçip ıslandığınız ve 1,5 saat bouunca at sürdüğünüz bir macera düşünün. İşte, bu macera, at safari turunda. Ortalam 1.5 saat sürecek at binme maceranızda, 10 dakikalık bir mola verilecektir. Ayrıca tüm at bindiğiniz sürede, kameraman tarafından görüntüleriniz alınacak, tur bitiminde isteyen kişiler ekstra ücret ödeyerek bu eğlenceli görüntülerine sahip olabilecekler.

Yerli turistler tarafından oldukça ilgi gören ve tatillerinde unutulmaz anlar yaşanmasını sağlayan at safari turlarında, öncellikle en yoğun turizm aylarında yaşanan yoğunluktan ötürü, rezervasyonların 1 – 2 gün öncesinden yapılması gerekmektedir. 8 yaştan itibaren katılabilecek at safari turları, yarım gün olduğu için herhangi bir yarın fiyat uygulaması yapılmamaktadır.

Marmaris Turları hakkında daha fazla bilgiye linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerik“3. Dalga Kahve” Nedir, Onu Özel Yapan Ne?
Sonraki İçerikHediye Seçimi İçin Dikkat Edilecek Unsurlar
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Çaylak bir girişimci adayı sayılabilirim. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri… Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme okuyorum.

CEVAP VER