Kariyer geliştiren bir öğrenciyseniz; özellikle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde okuyorsanız; çiçeği burnunda bir girişimciyseniz; eğer pazarlama ve işletme alanlarına merak duyuyorsanız her ay takip etmenizi önerdiğim 5 iş, ekonomi, pazarlama dergisi var.

Dijital iş, dijital pazarlama, para politikaları, girişimcilik, marka ve marka yönetimi, reklamcılık, borsa ve kariyer günlük hayatta uğraştığınız her iş için mutlaka takip etmeniz alanların başında geliyor. İş dünyası işte bu alanlar etrafında gerçekleşiyor. Daha başarılı ve daha güçlü statü sahibi bir birey olmak için yayınlanan dergileri takip etmek size hayatınızın her alanında fayda sağlayacaktır.

1Digitalage

Digitalage Dijital İş ve Kültür Dergisi

Digitalage dijital iş ve kültür dergisidir. Dijital yaşamın gerçek yaşamdan daha rekabetli geçtiği bir iş dünyasının içerisinde yüzüyoruz. Dijital dünya da gerçekleşen yeniliklerden ya da olaylardan haberdar olmamız bizi sosyal çevremizde statü sahibi yapabilirken, iş dünyasında da başarılı olmamızı sağlayabilir. İnteraktif medyaları çok ciddi araştırmalarla iş hayatı üzerinde değerlendiren bu güzel dergiyi mutlaka takip etmelisiniz.

2Capital

Capital: İş ve ekonomi dergisi

Capital iş ve ekonomi dergisi olarak karşımıza çıkıyor. Para politikaları, okunası iş ve ekonomi kitapları, dijital iş, pazarlama, şirketler ve kişisel yatırım alanlarında çok başarılı ve faydalı yazıları mevcut. Dergiyi ilk açtığınız zaman karşınıza direkt Richard Branson sayfası geliyor. Özellikle bu dergiyi her ay aldığımda bu sayfayı okumadan devam etmem.

3MediaCat

MediaCat: Dijital, reklam, marka yönetimi dergisi

MediaCat dergisi marka yönetimi, reklamcılık, dijital bir dergidir. Güncel, medya, marketing, inovasyon, dijital, yaratıcılık, pazarlama iletişimi üzerinde yazılar yayımlanıyor ve gerçekten dergi pahalı olmasının hakkını veriyor! Ne yaparsanız yapın, bu dergiyi takip edin.

4Marketing Türkiye

Marketing Türkiye: bütünleşik pazarlama dergisi

Tam bir pazarlama dergisi olan Marketing Türkiye Türkiye’nin en çok okunan iş ve pazarlama dergileri arasında.

5Ekonomist

Ekonomist: aylık ekonomi dergisi

Ekonomist dergisi kariyer, pazarlama iletişimi, girişim, yatırım ve borsa alanında birbirinden güzel ve faydalı yazılarla aylık çıkan ekonomi dergisidir. Türkiye’nin ve Dünya’nın ekonomisinden, borsasından haberdar olmak ve gelişmeleri takip etmek için çok faydalı. Kesinlikle tavsiye ettiğim ekonomi dergileri arasında.

CEVAP VER