Hakkımda

Hakkımda

aklimca.com Hakkında

Aklımca Haziran 2016’da yayına başladı. İlk başta güncel yaşama dair deneyimlerimi, düşüncelerimi, gezi yazılarımı, araştırmalarımı kısacası günlük yaşantımdaki çoğu deneyimi paylaşmak üzere kurduğum kişisel bir blog olan Aklımca, bugün dijital günlük olmasının yanı sıra İşletme-Marka, Sosyal Medya, Kahve ve Eskişehir konularına yoğunlaşıyor.

İyi okumalar!

Doğukan Yılmaz kimdir?

30 Haziran 1997’de Ankara’da doğdum. Hayattaki ilk şansım sahip olduğum ailemdi. Bugün sahip olduğum her şey ve olduğum kişi için onlara müteşekkirim. Özellikle her zaman yanımda olan anneme teşekkür etmeyi bir borç bilirim.

Eskişehir’de yaşıyor ve Anadolu Üniversitesi’nde İşletme, Aşçılık programlarında eğitim görüyorum. Bir yandan grafik tasarım ve makale yazarlığı üzerinde freelance, diğer yandan Radyo A’da prodüksiyon elemanı olarak çalışıyorum.

Tam bir kahve tutkunuyum. Uzun yıllardır kahvenin bütün notalarını tatmaya çalışıyorum. Öğrenmeyi, kitap okumayı, gezmeyi seviyorum. Araştırmacı bir ruhum var. Kendimi donanımlı bir girişimci adayı olarak yetiştiriyorum. Couchsurfing, Warmshowers gibi platformlarda Dünya’yı gezen gezginlere Eskişehir için ev sahipliği yapıyorum.

En güncel CV belgeme buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Eğitim Hayatı

2004-2011 Çizmeci İlköğretim Okulu
2011-2012 Akyurt Anadolu Lisesi
2012-2015 Yıldırım Beyazıt(Anadolu) Lisesi
2015-2016 Anadolu Üniversitesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, İngilizce Hazırlık
2016- …     Anadolu Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Anabilim Dalı
2017- …     Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi, Aşçılık Programı

Detaylı Özgeçmiş

Yakın zamanda eklenecek.