Günaydın Bağdat Caddesi ve gözünü güneşe açabilenler

Günaydın Bağdat Caddesi! Sayım yapıyoruz, herkes burada mı? 11 Nisan 2017, ağaçlar ve çiçekler canlandı. Yeşile vuruyor yer yüzü. Hanelerde milyonlar gözünü yumuşturuyor. İşler bekliyor kalkın!

0
38
Günaydın Bağdat Caddesi!

Günaydın Bağdat Caddesi! Sayım yapıyoruz, herkes burada mı? 11 Nisan 2017, ağaçlar ve çiçekler canlandı. Yeşile vuruyor yer yüzü. Hanelerde milyonlar gözünü yumuşturuyor. İşler bekliyor kalkın!

Nasılsınız? Sıhhatiniz yerinde mi? Harika bir gün olacak değil mi? Ekşi mayalı ekmeğinizi aldınız mı dünden? Kahvaltınız tam mı? Kahvenizi de yudumlayıp aldınız mı gazetenizi elinize? Bugün yapılacak bir sürü iş var. Mektubunuz var mı, postalarınızı kontrol ettiniz mi? Mail kutunuza baktınız mı günün pasajı(Güne pasajlarla başlayın, zihninizi açın: Bir Yudum Kitap) düşmüş mü gelen kutunuza? Radyo Karavan‘ı açın program başlayınca. Ayça ve Toni uykunuzu kaçırsın çenesiyle. Mağış yapın sevilenlere, destekleyin bugün. Evinizi derli toplu olsun, çeki düzen verin güne. Bugün çok güzel geçecek. Üzgün değiliz dimi? Heyecan var içimizde, umut var. Kitabınızı da(Bugünün tavsiyesi: Ferit Özkaşıkçı – Başarılı Bir Restoran İçin Yol Haritası) avuçlarınız arasına aldıysanız, oh ne ala! Bir avuç gökyüzünüzü paylaşın olmayanlarla. Özledikleriniz çıkmasın aklınızdan.

Bu yazı da burada biter. Sabah sabah sizi yerinizden ettiyse amacına ulaşmış demektir. Hasretlerinizin teselli bulması umuduyla…

PAYLAŞ
Önceki İçerik2030’da internetin en büyüğü bir eğitim şirketi olacak
Sonraki İçerikNisan diye bir ay varmış, 10 Nisan 2017 hemde
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Çaylak bir girişimci adayı sayılabilirim. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri… Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme okuyorum.

CEVAP VER