Gezilecekyerler.com – Ukrayna Türkiye İlişkileri Ruslara İnat Gelişiyor

Rusya'nın Kırım'ı ilhakından sonra bozulan Türkiye-Rusya ilişkilerinden ziyade Ukrayna ile Türkiye arasında son dönemde adeta lale dönemi yaşanmaktadır.

0
54
Ukrayna Türkiye Arasındaki İlişki - Gezilecekyerler.com

Rusya’nın Kırım’ı ilhakından sonra bozulan Türkiye-Rusya ilişkilerinden ziyade Ukrayna ile Türkiye arasında son dönemde adeta lale dönemi yaşanmaktadır.

Bu durumu ifade eden en önemli örnek ise Ukrayna Türkiye arasında imzalanan vize muafiyetidir. Anlaşma gereği bundan böyle Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ukrayna”ya vizesiz ve hatta pasaporta bile gerek kalmadan girebileceği gibi, Ukrayna vatandaşları da Türkiye”ye aynı şekilde girecekler. Anlaşmanın temel özelliği ise iki taraf için turizm potansiyelini katlamak ve gelir elde etmektir. Özellikle vize konusunu Ukrayna Vize İstiyor mu? isimli makalemizde açıkladık.

Bizde sizler için Gezilecekyerler.com seyahat ve tatil sitesi olarak şimdiden Kiev gece hayatı ve Ukrayna gezilecek yerler makalelerini hazırladık bile. Anlatımımızdaki temel amaç ise Ukrayna”ya geldiğiniz zaman neler yapacağınız ve nereleri gezmeniz gerektiğidir. Sitemizde aklınıza takılacak her türlü soruna cevap bulabileceğinizi düşünüyoruz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikVolvo Orijinal Çıkma Parça Bulma
Sonraki İçerikMarmaris Tekne Turu
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme ve kinci üniversitede Aşçılık okuyorum. Radyo A'da prodüksiyonda çalışıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri…

CEVAP VER