Coffee Carnaval: Eskişehir’de Kahve Kokuları Yükselecek!

Geliyorlar! Eskişehir'de kahve kokuları yükseltmeye geliyorlar! Bir bardak kahvenin topraktan elinize uzanış serüvenini dinlemek için, buram buram kahve kokularıyla büyülenmek için, müziklerle coşmak için 09-10 Aralık 2017'de Coffee Carnaval Blues Session Anadolu Üniversitesi'nde!

0
72
9-10 AralıK'ta Coffee Carnaval Blues Session Eskişehir'de!
9-10 AralıK'ta Coffee Carnaval Blues Session Eskişehir'de!

Hey! Merhaba sevgili Eskişehirli! Kahve de seviyor musun? Sevmesen bu yazıyı neden okuyasın. Sana yüksek kafeinli bir haber vereceğim. Biliyor musun bu sene üçüncüsü düzenlenen Coffee Carnaval 09-10 Aralık 2017’de Eskişehir’de olacak!

3. Dalga kahve hakkında daha önce yazdığım “3. Dalga Kahve Nedir? Onu Özel Yapan Ne?” yazımı okuyarak öncelikle nitelikli kahve hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sabahları ayılamayanlara, bir türlü kendisine gelemeyenlere!

09-10 Aralık 2017’de Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü’nde düzenlenecek olan Coffee Carnaval Blues Session etkinliğinde Radyo A ekibiyle birlikte ben de bulunacağım! Kahve konusunda derinlemesine yeni bilgiler ve yeni tatlarla şenleneceğiniz seminer ve atölye çalışmaları ile kahve tutkunuzu taçlandırın.

Bir bardak kahvenin topraktan elinize uzanış serüvenini dinlemek için bu etkinliğe mutlaka katılın. Türkiye’nin önde gelen nitelikli kahvecileri, şampiyon baristaları, kahve gönüllüleri coffee artlarla sanatlarını konuşturacaklar!

Bu etkinlik size ne kazandıracak?

  • 3. dalga kahve nedir?
  • Nitelikli kahve nedir, hangi yollardan geçmektedir?
  • Nitelikli kahve demleme yöntemleri nelerdir?
  • İyi müzik, iyi kahve ile buluşursa ne olur?
  • Evde iyi kahve nasıl yapılır?
  • Bol bol eğlence!

Ayrıca Eskişehir’de kahve içmek isteyeceğiniz birbirinden güzel 5 mekanı “Eskişehir’de kahve içilecek birbirinden güzel 5 kahveci” yazımda anlatmıştım. Yeni mekanlar denemek isterseniz o yazımı okuyabilirsiniz.

Ayrıca Eskişehir’de işletmesinde kahve sunan bütün işletme sahiplerini ve bu işletmelerin çalışanlarının da bu etkinliğe gelmesini çok faydalı görüyorum. Kahve artık sadece kahveden ibaret değil. Kahve sanattır. Kahve sanatını doyasıya hissettirecek Coffe Carnaval Blues Session eminim ki Eskişehir’in nabzını hafta sonu üzerine çekecektir. Aynı zamanda Radyo A’da etkinlik alanında tüm katılımcılara hoş müzikleriyle eşlik edecek!

Coffee Carnaval Blues Session Biletleri

Coffe Carnaval Blues Session biletlerini Biletix‘ten ya da aşağıdaki adreslerden nakit para veya kredi kartı ile bilet temin edebilirsiniz.
Adres: Atatürk Cad. Atatürk Stadyumu Bilet Gişesi, Eskişehir Merkez, Eskişehir
Telefon: (0216) 556 98 00
Adres: Eskibağlar Mahallesi, Üniversite Cad. Espark Alışveriş Merkezi No:21, 26170 Tepebaşı/Eskişehir
Telefon: (0216) 556 98 00
Adres: Akçağlan Mahallesi, Cumhuriyet Blv. Kanatlı Alışveriş Merkezi No:3, 26030 Odunpazarı/Eskişehir
Telefon: (0216) 556 98 00
Adres: Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü-1 Cd. Kanatlı Alışveriş Merkezi D:3, 26130 Odunpazarı/Tepebaşı/Eskişehir
Telefon: (0216) 556 98 00

CEVAP VER