3. Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım’da İstanbul’da!

2015'te İstanbul Üniversitesi'nden sonra, 2016'da İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde gerçekleştirilen Blog Yazarları Çalıştayı'nın 3.sü bu sene 17 Kasım'da İstanbul Kadir Has Üniversitesi'nde gerçekleşiyor.

0
99
3. Blog yazarları çalıştayı

Herkese merhaba!

2015’te İstanbul Üniversitesi’nden sonra, 2016’da İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde gerçekleştirilen Blog Yazarları Çalıştayı’nın 3.sü bu sene 17 Kasım’da İstanbul Kadir Has Üniversitesi‘nde gerçekleşiyor. Bu çalıştayda 3. oturumda Evren Soyuçok başkanlığında Geleceği Vadeden Bloglar olarak başarılı bir blog yazmanın püf noktalarını, yeni blog yazarlarının karşılaştığı sorunları, sosyal medyaların bloglar üzerindeki olumsuz etkileri nasıl yenebileceğimizi, dijital stratejileri hep birlikte ele alacağız.

Hadi yine iyisiniz! Bilirsiniz beni, ben ne bilirsem onu herkesin bilmesini isterim. Bende özgün içeriğin nasıl üretilebileceğini, özgün içeriğin faydalarını ve ürettiğiniz özgün içeriklere nasıl değer kazandırabileceğimizi ele alacağım.

Paylaşacağım postlara boğulmak için takip edin!! -> @dogukanyilmazco

3. Blog Yazarları Çalıştayı Hakkında

3. Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım 2017'de Kadir Has Üniversitesi'nde
3. Blog Yazarları Çalıştayı 17 Kasım 2017’de Kadir Has Üniversitesi’nde

Sosyal medya paylaşımlarımızı #blogçalıştayı etiketinden takip edebilirsiniz.

Özgün İçerik Üretimi

Doğukan Yılmaz - Blog Yazarları Çalıştayı 3
Doğukan Yılmaz – Blog Yazarları Çalıştayı 3

Öğretim Görevlisi İsmail Hakkı Polat’ın 13.00’da açılış konuşmasının ardından 13.30’da başlayacak en son oturum olan “Gelecek Blogda” oturumunda Sinema A salonunda Gelecek Vadeden Bloglar listesindeki diğer arkadaşlarımla beraber blog yazarlığına dair çeşitli konuları ele alacağız. Bu konular arasında blog yazarlarının motivasyonu, kişisel blogların bilgi kaynaklarına dönüştürülmesi, blogların eksikleri ve kalıcı bir blog oluşturmakta var. Blog yazarlarının sorunlarını, Program bizim oturumumuzdan sonra sona erecek.

Mutluluğumu içime sığmıyor

Gelecek Vadeden Bloglar arasına kabul edildiğim zaman ne kadar mutlu olduğumu sevgili Evren Soyuçok sanırım çok iyi hatırlıyordur. Ben hayatımda her zaman mutluluğumu zirvede yaşarım. O ilk gün olduğu gibi yine çok mutluyum. Bu çalıştayda ilk defa blogunu okuduğum diğer yazarlarla karşı karşıya geleceğim. O güzel blog yazılarının sahiplerini tanıma fırsatı yakaladığım için gerçekten mutluyum!

Umarım hep birlikte çok iyi bir iş çıkaracağız. Bu arada etkinliğin ücretsiz ve herkesin katılımına açık olduğunu da belirtmek isterim. 17 Kasım 2017’de ajandanıza bizi eklemeyi unutmayın!

CEVAP VER