Bahçelievler Klima Servisi

Klimalar, ısınmanızı ve serinlemenizi sağlayan, ortamın havasını en iyi dereceye getiren cihazlardır. Evde, iş yerinde, ofiste ve toplu taşımalarda kullanılan bu cihazların bakımı sürekli yaptırılmalıdır. Bahçelievler klima servisi olarak klimalarınızın düzenli olarak bakımını yapmakta ve herhangi bir sorun karşısında gerekli onarım işlemlerini yapmaktayız.

0
104
Bahçelievler Klima Servisi

Bahçelievler Klima Servisi

Klimalar, ısınmanızı ve serinlemenizi sağlayan, ortamın havasını en iyi dereceye getiren cihazlardır. Evde, iş yerinde, ofiste ve toplu taşımalarda kullanılan bu cihazların bakımı sürekli yaptırılmalıdır. Bahçelievler klima servisi olarak klimalarınızın düzenli olarak bakımını yapmakta ve herhangi bir sorun karşısında gerekli onarım işlemlerini yapmaktayız. Steril ve temiz ortamların oluşması için, klimaların bakımı oldukça önemlidir. Bakım yaptırıldıktan sonra klimalarda arıza oluşması oldukça az bir seviyeye düşmektedir. Ayrıca cihazınızın daha uzun ömürlü olmasını bu sayede sağlayabilirsiniz. Özellikle klimanın kullanıldığı yerde bebekler ve çocuklar varsa, solunum yollarında problem olmaması için bakım düzenli şekilde yapılmalıdır.

Bahçelievler Klima Servisi Bakım Aşamaları

  • Öncelikle tozların bulunduğu filtre temizlenmeli ve tozlardan arınmalıdır. Daha sonra panel yerinden sökülerek özel malzemelerle temizlenmektedir.
  • Evapatörler dezenfekte edilerek, bakteri ve küflerden arındırılmaktadır. Klimanın içinde bulunan fanlar temizlenerek, hava çıkışları ve akımın kolaylıkla geçilmesi sağlanmaktadır.
  • Daha sonra dış ünitelerin yüzeyi özel malzemelerle temizlenmektedir. Kondensörlerde temizlenerek hava kanalları açılmaktadır.
  • Dış ünitede bulunan fanlar temizlenerek debi arttırılır. En son olarak gaz basıncı ve noktaların kontrolü yapılmaktadır.

Bakım Zamanları

Bakımın düzenli olması oldukça önemlidir. Fakat ne zaman bakım yaptıracağınızı bilemiyorsanız, yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

  • Evde bulunan klimaların temizliği 15 günde bir yapılmalı, fakat bakımı yılda 2 kere yaptırılmalıdır.
  • Ofis gibi ortamlarda kirlilik seviyesine bağlı olarak yıl içerisinde 3 veya 4 kere bakım işlemini yaptırabilirsiniz.
  • Mağaza, sistem odası gibi sürekli çalışan klimalarda 4 veya daha fazla bakım yaptırılması önerilmektedir.
  • Daha profesyonel sistemlerde bulunan, ortamın sürekli kirlendiği ve klimaların sürekli çalıştığı ortamlarda klimanın bakımı ayda bir kere mutlaka yaptırılmalıdır.

Bahçelievler klima servisi konusunda klimanızda meydana gelen en ufak sorunları bile ustalıkla çözerken, bakım işlemlerini de yapmaktayız.

7/24 Klima Servisi
Klima Servisi Çağır 0212 441 89 95‎
http://www.klimaservisim34.com

CEVAP VER