Alantron: Aklımca Altyapısı

0
132
alantron web sayfası
Alantron web sayfası

Bir dönem Aklımca altyapısı için kullandığım internet servis sağlayıcısı Alantron hakkında biraz bahsetmek istiyorum. Web tasarım işleriyle ilk uğraştığım zamanları hatırlıyorum: 1 doların karşılığı 1,3TL gibi bir rakamdı. Dolayısıyla hosting ve alan adını ihtiyaçlarım doğrultusunda 30TL gibi fiyatlarla karşılayabiliyordum. Artık doların 2,8-2,9TL’lerde gezmesi bu masrafı oldukça artırıyor. Dolayısıyla hem kaliteli sunucularda hosting sağlayan, hemde sorun ile karşılaştığım zaman anında müdahale edebilecek, en önemlisi de maddi anlamda beni sarsmayacak bir firma ile çalışmak istiyordum herkesin istediği gibi.

Alantron

Alantron hosting servisi
Alantron hosting servisi

Power Paketleri

Her zamanki gibi Hostbul.net imdadıma yetişti. Ufak bir araştırma sonucunda Alantron‘un Power paket seçenekleri ile karşılaştım. Üstelik benim için güzel yanı ödeme seçeneği oldu. Hosting servisini aylık periyotlarla ödeyebilmek bütçemi hem sıkıntıya sokmuyor, hemde istediğim kaliteli bir servisi edinebiliyorum.

Sınırsız disk alanı, sınırsız trafik, sınırsız e-posta ve sınırsız mysql seçeneklerini ucuz fiyatlarla görünce içime ilk başta kuşku duymuştum. Ama Alantron bana kuşku duymamam gerektiğini hizmetiyle gösterdi. Gerçek anlamda içiniz rahat biçimde alışveriş edebileceğiniz güzel bir firma. Umarım bu çizgide de devam eder.

Servis Teslimi

Power1 paketini kredi kartıyla çevrimiçi ödeme yaparak satın aldım. Hosting servisim anında, alan adı servisim bi’ 5-10 dakika içerisinde aktif hale geldi. Hemen blogumun kurulumunu yaparak aklımdakileri hayata dökmeye başladım.

Alantron Destek Departmanı

Ufak bir sorun yaşayarak 2 sefer destek talebinde bulundum, akabinde 15 dakika içerisinde geri dönüş yaptılar. Aradığımda ise anında destekte bulundular.

Koşulsuz şartsız %100 para iade garantisi

İhtiyacım olmadı ancak bu firma tanıtımı yazımda belirtmem lazım. Firma hosting servislerinde yılda en fazla 4 dakika kesinti olacağını, aksi taktirde yıl boyu para iadesi yapacağını iddia ediyor. Umuyorum ki hiç bir zaman buna ihtiyacım olmaz.

Alantron Web Sayfası: www.alantron.com
Alantron Telefon Numarası: (0262) 341 5017 – 0.850.202-0723
Alantron Şirket Adresi: Kocaeli Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi Z014, Yeniköy , Başiskele, 41200 Kocaeli

Eğer sizde Alantron kullanıyorsanız lütfen hakkındaki düşüncelerinizi bize yorumlardan gönderin. Bilelim, paylaşalım.

Not: Alantron’dan aldığım hizmeti sonlandırarak kendime başka bir firmadan sunucu kiraladım. Daha iyi hız performansı alıyorum.

PAYLAŞ
Önceki İçerikHönönö nedir? Nasıl içilir?
Sonraki İçerikSPLAT White Plus: Dişleriniz İçin Yeni Nesil Diş Macunu
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Çaylak bir girişimci adayı sayılabilirim. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri… Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme okuyorum.

CEVAP VER