Airnewspro: Havacılığı seven ve havacılık ile ilgilenen herkese

Merhaba havacılığı seven ve gençlerin havacılığa dolu dolu gözlerle bakmasını isteyen havacılar. Eskişehir'de geçtiğimiz ay Airnewspro blogunun yazarlarıyla Pedal Cafe'de çaylarımızı yudumladık, biraz sohbet ettik. Bu yazıda Airnewspro'ya yer vermek istiyorum ve huzurunuzda...

1
113
Airnewspro - Türk havacılık sitesi

Merhaba havacılığı seven ve gençlerin havacılığa dolu dolu gözlerle bakmasını isteyen havacılar. Eskişehir’de geçtiğimiz ay Airnewspro blogunun yazarlarıyla Pedal Cafe‘de çaylarımızı yudumladık, biraz sohbet ettik. Bu yazıda Airnewspro’ya yer vermek istiyorum ve huzurunuzda…

Airnews.pro | Türk havacılık dünyasından

Airnewspro havacılık alanında eğitici, öğretici içerikler hazırlayarak eğlenceli bir şekilde havacılığı medyada sizlere sunan ilk havacılık blogudur. Kesinlikle havacılık öğrencilerinin takip etmesini öneriyorum. Zira testleri benimde dikkatimi çekti.

Airnews.pro Türk Havacılık Blogu

Airnews.pro neden var?

“Biz, popüler kültürün altında ezilmeden, fakat ondan da fazla kopmadan her yaştan insanı çatımız altında toplamayı ilk hedef olarak belirleyen havacılarız. Önce Türkiye’de ardından Türk ülkelerinde ve en sonunda Dünya üzerinde Havacılığın korkulan bir şey olmadığını içerisine girdiğiniz de apayrı bir dünya ile karşılaşmanızı sağlayacak, bilgileri sadece size okutarak değil interaktif(yaşatarak) olarak öğrenmenizi sağlayacak bir ilkler denizi olmayı amaç ediniyoruz.”

Airnews.pro kim?

“Biz kim miyiz, masa başında otururken havacılığı nasıl geliştiririz diye düşünen iki beynin 4 elin neler başarabileceğini göstermek isteyen gençleriz.

İnsanlara, havacıların bilet satan memur dan uçağın içerisindeki pilot ve kabin memurundan ibaret olmadığını ya da sanılanın aksine ayda binlerce lira kazanıp evine yorgun dönen insanlar olmadığını göstermek istiyoruz.

Lisede havacılık okumak istiyorum diyen binlerce öğrencinin sıkı rekabetler sonucu buraya gelmesini hedefleyen bizler, lisede öğretmenlerin, danışman hocaların öğrencilere sunacağı mesleklerden ilkinin havacılık olmasını sağlayacak zihniyeti insanlarda yavaş yavaş oluşturmak istiyoruz.

Sitemizde sizi güldürecek, aaa bu benimde başıma gelmişti dedirtecek, okuldan gelen gençlerin sıkıldığında bazen eğlenmek için bazen ise dünyada neler oluyor diye takip edeceği bir site olmaya adım adım yaklaşıyoruz. Kendimize bir zirve belirlemeye ihtiyaç duymadık havacılık istikbaldir(gelecek), İstikbalimizi geliştirmek ise havacılıkta yatar.

Sizlerde, bizim gibi bulunduğumuz konumun ne denli önemli ve arzu edilesi olduğunu düşüyor ve onu geliştirmek için adım atmak istiyorsanız, size minnetlerimizi şimdiden sunuyoruz.

Türk Havacılığını geliştirmek bizim elimizde.”

Reklam ve işbirliği teklifleriniz için dogukanyilmaz@aklimca.com adresinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki İçerikTakip Programı ile Telefonunuz Nerde Kolayca Bulun
Sonraki İçerik“3. Dalga Kahve” Nedir, Onu Özel Yapan Ne?
30 Haziran 1997 Ankara doğumlu bir yengecim. An itibari ile Eskişehir’de yaşıyorum. Üniversite hayatıma Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde devam ediyorum. İşletme ve kinci üniversitede Aşçılık okuyorum. Radyo A'da prodüksiyonda çalışıyorum. Couchsurfing ve Warmshowers üyesi Eskişehir couch’uyum. Hedefim durmadan duraksamadan kendimi geliştirmek. Yeşili, doğayı, müziği, insanları seviyorum. En özel yeteneklerimden biri sayarım: konuşmak. Bir insanın bir diğer insanı anlamaması kadar kötü tek bir şey tanırım. O tek bir şeyi geçince insanları anlamak adına her şeyi yapmayı kendime hedef edindim. Engelleri kaldırmak, bütün engelleri…

1 YORUM

  1. Yabancı Bir Site Gibi Duruyor keşke ismini türkçe yapsalarmış 🙂

    Ama beğendim gerçektende çok güzel bir site olmuş tasarımı içindeki bilgileri her şeyi güzel

CEVAP VER